حقوق

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 03:30

آیا ثبت ازدواج موقت ( صیغه ) الزامی است؟

(2 رای‌ها)
آیا ثبت ازدواج موقت ( صیغه ) الزامی است؟ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آیا ثبت ازدواج موقت ( صیغه ) الزامی است؟

طبق ماده 21 قانون حمایت خانواده ( مصوب 1/12/1391)
ثبت نکاح موقت در موارد زیر الزامی است :
1-  باردار شدن زوجه 2- توافق طرفین 3- شرط ضمن عقد.
 ماده مذکور نکاح موقت را تابع موازین شرعی و مقررات قانون مدنی دانسته است. لذا پیشنهاد می شود، حتما ثبت را انجام دهید و شروط ضمن عقد هم به صراحت در آن قید نمائید.

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ارسال پرسش جدید

- افراد خبره پاسخ سوال شما را می دهند تا بدلیل نداشتن علم و اطلاع کافی از قانون حقوقتان پایمال نشود.
- قبل از ارسال سوال جدید حتما آن را جستجو کنید

      

All rights reserved 2017 ©  Mortezashokrizadeh

IRAN , TEHRAN 3:30  |  Legal base,  Islamic Republic of Iran

ایران ، تهران |  هرگونه کپی برداری  تنها با ذکر منبع و  لینک به این سایت مجاز است

Please publish modules in offcanvas position.