حقوق

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 03:30

آیا فرزندان از مادر به تساوی ارث می برند؟

(4 رای‌ها)
آیا فرزندان از مادر به تساوی ارث می برند؟ - 5.0 out of 5 based on 4 votes

آیا فرزندان از مادر به تساوی ارث می برند؟

 

طبق نص ماده 907 قانون مدنی اگر فرزندان همه پسر باشند بالسویه بین آنها تقسیم می شود. و اگر همه دختر باشند  مثل مورد قبل بالسویه ارث می برند. اما اگر اولاد متعدد باشند و بعضی از آن ها پسر و بعضی دختر، در این صورت پسر دو برابر دختر ارث می برد.

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ارسال پرسش جدید

- افراد خبره پاسخ سوال شما را می دهند تا بدلیل نداشتن علم و اطلاع کافی از قانون حقوقتان پایمال نشود.
- قبل از ارسال سوال جدید حتما آن را جستجو کنید

      

All rights reserved 2017 ©  Mortezashokrizadeh

IRAN , TEHRAN 3:30  |  Legal base,  Islamic Republic of Iran

ایران ، تهران |  هرگونه کپی برداری  تنها با ذکر منبع و  لینک به این سایت مجاز است

Please publish modules in offcanvas position.