حقوق

دوشنبه, 04 بهمن 1395 ساعت 15:16

آیا می توان کل اموال را فقط برای یک نفر وصیت کرد؟

(2 رای‌ها)
آیا می توان کل اموال را فقط برای یک نفر وصیت کرد؟ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آیا می توان کل اموال را فقط برای یک نفر وصیت کرد؟

 مستند به ماده 843  قانون مدنی تنها ثلث اموال را می توان وصیت کرد و زیاده بر ثلث را به شرطی می توان وصیت کرد که  وراث اذن دهند، و الا زیاده بر ثلث آن وصیت غیر نافذ است . البته پس از مرگ هم وراث می توانند آن زیاده را تنفیذ کنند.

محتوای بیشتر در این بخش: « با پولی که پیدا کرده ایم چکار کنیم؟

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ارسال پرسش جدید

- افراد خبره پاسخ سوال شما را می دهند تا بدلیل نداشتن علم و اطلاع کافی از قانون حقوقتان پایمال نشود.
- قبل از ارسال سوال جدید حتما آن را جستجو کنید

      

All rights reserved 2017 ©  Mortezashokrizadeh

IRAN , TEHRAN 3:30  |  Legal base,  Islamic Republic of Iran

ایران ، تهران |  هرگونه کپی برداری  تنها با ذکر منبع و  لینک به این سایت مجاز است

Please publish modules in offcanvas position.