حقوق

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 03:30

آیا توهین به پیامبر یا ائمه جرم است ؟

(2 رای‌ها)
آیا توهین به پیامبر یا ائمه جرم است ؟ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آیا توهین به پیامبر یا ائمه جرم است ؟

 

مستند به ماده 262 قانون مجازات اسلامی، دشنام یا قذف پیامبر اعظم (ص) و یا هر یک از انبیای عظام الهی (( ساب نبی )) محسوب شده و حکم مجرم اعدام است. همچنین طبق تبصره ماده مذکور دشنام یا قذف هر یک از ائمه معصومین (ع) و یا حضرت فاطمه زهرا (س) در حکم سب نبی است.

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ارسال پرسش جدید

- افراد خبره پاسخ سوال شما را می دهند تا بدلیل نداشتن علم و اطلاع کافی از قانون حقوقتان پایمال نشود.
- قبل از ارسال سوال جدید حتما آن را جستجو کنید

      

All rights reserved 2017 ©  Mortezashokrizadeh

IRAN , TEHRAN 3:30  |  Legal base,  Islamic Republic of Iran

ایران ، تهران |  هرگونه کپی برداری  تنها با ذکر منبع و  لینک به این سایت مجاز است

Please publish modules in offcanvas position.