حقوق

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 03:30

اگر مشروب را تا حدی بخوریم که مست نشویم باز هم مجازات دارد؟

(2 رای‌ها)
اگر مشروب را تا حدی بخوریم که مست نشویم باز هم مجازات دارد؟ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

اگر مشروب را تا حدی بخوریم که مست نشویم باز هم مجازات دارد؟

مستند به ماده 264 قانون مجازات، مصرف مسکر اگر به گونه ای باشد که آن را ازمسکر بودن خارج نکند حتی اگر مست نکند باز هم مجازات دارد و طبق تبصره ماده مذکور خوردن فقاع ( آبجو مسکر) هم موجب مجازات است حتی اگر مستی نیاورد. یاد آور می شود مستند به ماده 265 قانون فوق الذکرحد مصرف مسکر هشتاد ضربه شلاق است.

نظرات (1)

آخه چرا ؟؟؟؟؟

  پیوست ها
 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ارسال پرسش جدید

- افراد خبره پاسخ سوال شما را می دهند تا بدلیل نداشتن علم و اطلاع کافی از قانون حقوقتان پایمال نشود.
- قبل از ارسال سوال جدید حتما آن را جستجو کنید

      

All rights reserved 2017 ©  Mortezashokrizadeh

IRAN , TEHRAN 3:30  |  Legal base,  Islamic Republic of Iran

ایران ، تهران |  هرگونه کپی برداری  تنها با ذکر منبع و  لینک به این سایت مجاز است

Please publish modules in offcanvas position.